معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات بهسازی و نوسازی خیابان‌های شهری در حوزه جغرافیایی منطقه آزاد اروند با مشارک یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریالی قرارگاه خاتم الانبیاء آغاز شد.

موعود شمخانی اظهار داشت: اجرای این طرح در گام اول برای رفع مشکل زیربنایی خیابان‌های آبادان در چند منطقه براساس تفاهمنامه همکاری ۲۰ هزار میلیارد ریالی بین سازمان منطقه آزاد اروند و قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز گردید.
وی افزود: در این راستا عملیات احداث ، بهسازی و نوسازی معابر شهری در کوی ذوالفقاری، شطیط، علوانیه و امیرآباد آبادان با اعتبار اولیه هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به عنوان نقطه شروع عملیات اجرایی در این تفاهم نامه انتخاب گردید.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تفاهمنامه ۲۰ هزار میلیارد ریالی با قرارگاه خاتم الانبیاء برای ایجاد زیرساخت های آب و فاضلاب، احداث پل های شهرهای آبادان و خرمشهر، احداث، بهسازی و نوسازی معابر شهری همچنین ساحل سازی کارون منعقد شده و از امروز این قرارگاه کار خود را در آبادان آغاز کرد.
شمخانی افزود: ضمن اینکه این قرارگاه ۲۰۰ میلیارد ریال نیز علاوه بر تفاهم نامه مذکور برای لکه گیری آسفالت سطوح شهری در نظر گرفته است.
وی گفت: امیدواریم قرارگاه خاتم الانبیاء برای آبادانی منطقه، حتی خارج از چارچوب تفاهمنامه فی مابین گامهای بلند و اساسی بردارد.