به گزارش راه بهارستان به نقل از سایت شهرداری اهواز امیر آهن جان سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: بعد از ظهر امروز با هدف ایجاد فضای رقابت سازنده، ارتقای کمی و کیفی تولیدات رسانه‌ای، شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای جدید و تقویت جایگاه رسانه‌ها، پوستر و فراخوان ششمین جشنواره شهر و رسانه رونمایی شد.

وی افزود: ششمین جشنواره شهر و رسانه ویژه مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و .. در قالب‌های: تیتر، یادداشت و سرمقاله، گزارش، گفتگو، طراحی گرافیک، گزارش، مصاحبه، خبر، کاریکاتور و فیلم برگزار می شود.

آهن جان محورهای این جشنواره را به شرح ذیل اعلام کرد: بخش اصلی:
مشارکت شهروندان در اداره امور شهر
پاکیزگی شهر و مدیریت تفکیک پسماندها
نوسازی بافت های فرسوده
فرهنگ شهروندی و آسیب های اجتماعی
حمل و نقل عمومی و ترافیک
فرهنگی، اجتماعی و ورزشی (با نگاه ویژه به شهید سردار سلیمانی)
شهرسازی، زیباسازی، طراحی المان های شهری و فضای سبز
فعالیت های عمرانی در شهر
و بخش ویژه شامل
کرونا و مدیریت شهری
سیلاب و آبگرفتگی ها

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر۳ اثر خود را که از ابتدای فروردین ۹۷ تا ۲۹ اسفند ۹۹ در رسانه‌ها منتشر شده‌اند به دبیرخانه جشنواره واقع در دبیرخانه جشنواره به نشانی : اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد غربی فاز ۲ پلاک ۹۱ – اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز مراجعه نمایند و ساعت مراجعه: از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳
،تلفن های تماس: ۳۳۳۳۶۴۲۶ و۳۳۳۳۵۰۶۳-۰۶۱ می باشد.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه ثبت نام و شرایط آن به سایت جشنواره به نشانی pr.ahvaz.ir/festival مراجعه فرمایند.