رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از اعلام اولويت‌ها و آمادگی اين شركت برای حمایت از فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با مسئولیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش راه بهارستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفت‌خیز، دکتر شاهین کُرد با بیان این مطلب در نشست بررسی مسئولیت ‌اجتماعی مناطق نفتخیز جنوب، اظهار داشت: این نشست با هدف هماهنگی بیشتر بین ادارات پژوهش و فناوری، روابط‌عمومی و کمیته CSR مبنی بر لزوم هدفمندی و اولویت بخشی به مسئولیت‌های اجتماعی تشکیل شد.

وی گفت: در این ارتباط پژوهش و فناوری مناطق نفتخیز جنوب درخصوص حمایت از پروژه‌های دانشجویی و فعاليتهای پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در محورهایی چون الگوها، روندها، بررسی چالشها و بسترهای قانونی و حقوقی و مطالعه پیامدهای اجتماعی ناشی از برنامه‌ریزی، اجرا و اقدام در محدوده شهرها و روستاهای گستره فعالیت این شرکت آمادگی کامل دارد.

دکتر شاهین کُرد افزود: بهره‌گیری از مدل‌ها و ایده‌های نوین در اثربخشی این حوزه امری ضروری ‌ا‌ست و به این منظور تلاش خود را برای جلب همکاری مراکز علمی و دانشگاهی و ورود آنها به این عرصه به کار خواهیم بست.