به گزارش راه بهارستان به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، عیسی خزینه پور در دوازدهمین شب از ماه مبارک رمضان و در ویژه برنامه « هلال اروند» با محوریت تقدیر از خادمین کارگران، کارگران نمونه و خانواده معزز شهدای کارگر، ایثارگران و جانبازان، بخش اعظمی از تاریخ دفاع مقدس را مدیون رشادت ها و دلیرمردی های مردم آبادان و خرمشهر با ایستادگی و مقاومت در ۸ سال دفاع مقدس دانست و افزود: متأسفانه در خصوص اشتغال ایثارگران آن طور که شایسته است عمل نشده و باید اهتمام بیشتری در این مسیر صورت گیرد.

وی ضمن قدردانی از معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان بابت نگاه ویژه و حمایت از ایثارگران، اظهار داشت: علی رغم اینکه مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد اروند تمام تلاش خود را در جهت خدمت به جامعه ایثارگری دارند، اما ا ز نگاه بنده بعنوان خادم ایثارگران به دلیل بضاعت کم سازمان و شرایط موجود نتوانسته ایم در این مسیر آنطور که باید و شاید موفق عمل کنیم.

خزینه پور حق خانواده های ایثارگران و شهدا را بیش از این عنوان کرد و گفت: ما فقط محدوده جغرافیایی خرمشهر ۵۵ هزار شهید و قریب صد هزار نفر از جانبازان سراسر میهن عزیزمان ایران تقدیم این آب و خاک کردیم که در عملیات های مختلف و در خرمشهر به درجه شهادت و جانبازی نائل آمدند.

مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: جامعه ایثارگری در آبادان و خرمشهر با توجه به حجم بالای شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان مدافع حرم باعث شده در منطقه آزاد اروند روی سکوی ایثارگری کشور قرار بگیرید اما با این وجود آن نتوانستیم از تمام ظرفیت های قانونی که مربوط به جامعه ایثارگری است بهره مند شویم.

عیسی خزینه پور خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان را سرمایه های نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت های موجود جهت اشتغال جامعه بزرگ ایثارگری استفاده کنیم.

مدیرکل حراست و مشاور مدیرعامل در امورایثارگران سازمان منطقه آزاد اروند در آخر از معاونت سرمایه گذاری و مدیریت اداره کار این سازمان بابت حرکت نوین تقدیر از جامعه کارگری شهدا، ایثارگران و جانبازان تشکر و قدردانی نمود.