به گزارش راه بهارستان به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر، در این آیین که که چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور مدیران و معاونین شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، اعضای هیات مدیره، مدیران و معاونین شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان برگزار شد، از زحمات شهرام فرحمند تقدیر و سید حسن موسوی به عنوان مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان معارفه شد.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تلاش های مدیرعامل سابق کشت و صنعت میرزا کوچک خان در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر و برای ایشان در مسئولیت جدید در شرکت خمیرمایه و الکل رازی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

دکتر ناصری عنوان کرد: به واسطه اقداماتی که در این مجموعه تحت مدیریت مهندس فرحمند صورت گرفته بسیاری از امور در شرایط خوبی قرار دارد و امید است که مهندس موسوی مدیرعامل جدید نیز در همین مسیر گام بردارد تا با حفظ دستاوردها، شاهد رونق بیش از پیش تولید باشیم.

در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان، اعضای هیات مدیره، مدیران و معاونین این شرکت به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و رونق تولید و آرامش حاکم در کشت و صنعت های هفتگانه توسعه نیشکر را نتیجه مدیریت منسجم دکتر ناصری و عزم و همت پرسنل عنوان کردند.