به گزارش راه بهارستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان روز شنبه در حاشیه بازدید از روند کمک های مومنانه در قرارگاه شهید سلیمانی گفت: از زحمات بسیج و سپاه در تمام ابعاد حکومتی، ملی و کشور تشکر میکنم. دوستان بسیجی خواه در دفاع از تمامیت ارضی کشور و خواه در دفاع از تمامیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نیز در ابعاد اقتصادی، عمرانی و فرهنگی همیشه حضور موثر و فعال داشته اند.

وی افزود: بسیج در بحث مبارزه با ویروس منحوس کرونا نقش بسیار مهمی در قالب طرح شهید سرافراز ما ایفا کرد و به کمک کادر بهداشت و درمان آمدند و با کمک عوامل دیگر توانستند زنجیره کرونا را قطع کرده و تا حد زیادی جلوی انتشار و ابتلای بیشتر را بگیرند.

استاندار خوزستان اظهار داشت: در این طرح با قرنطینه کردن و با انجام تست از اطرافیان بیماران کرونایی و مراقبت از افراد دارای بیماری زمینه ای کار بزرگی کردند.

سلیمانی ادامه داد: در کنار این کار بزرگ نقش مهمی در توجه به معیشت مبتلایان و نیازمندان داشتند که در قالب کمک های مومنانه توانستند بخش وسیعی از کمک ها را دریافت کنند چون مردم به بسیج و مسئولان اعتماد دارند و توانستند محموله ها و بسته های مختلف غذایی و بهداشتی و دارویی را آماده کنند‌.

استاندار خوزستان بیان کرد: امروز هم شاهدیم اقلام خوبی با کمک آموزش و پرورش تهیه شده و برای کمک به نیازمندان توزیع میشود گرچه در ماه رمضان هم این کار انجام شد و ادامه دارد.

سلیمانی گفت: از کمکهای مومنانه خوبی که سپاه و بسیج انجام دادند تشکر می کنم و از همراهی ای که در مدیریت کرونا دارند تقدیر و تشکر می کنم. مجموعه این اقدامات باعث شد که ما از دوران سخت گذر کنیم چون ویروس انگلیسی از خوزستان شروع شد و دردسر زیادی ایجاد کرد و ما به اوج رسیده بودیم و هم اکنون خوشبختانه به دنبال تلاش همگان از جمله بسیج در حال طی شدن سیر نزولی بیماری هستیم و امیدواریم این ویروس را بیش از پیش کنترل نماییم.