شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب رتبه نخست اطلاع رسانی در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست را در بین مدیریت‌ها و شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز و بر اساس ارزیابی مدیریت ایمنی،‌ بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تولید و انتشار ۴۲ خبر در حوزه HSE در سال ۱۳۹۹،‌ بالاترین عملکرد را در حوزه فرهنگ‌سازی و تولید محتوای رسانه‌ای ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست در سطح شرکت ملی نفت ایران داشته است.

بر اساس این گزارش از ابتدای سال ۹۹ تاکنون درمجموع ۱۵۹ عنوان محتوای خبری در حوزه تخصصی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل در سطح شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه آن منتشرشده که بیش از یک چهارم آن مربوط به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بوده است.

به همین مناسبت مهندس مانی عبداله زاده مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران طی نامه‌ای به مدیریت‌ها و شرکت‌های تابعه این شرکت، از شرکت‌های پیشرو در اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در حوزه HSE و پدافند غیرعامل و به ویژه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قدردانی کرد.

مهندس محمدرضا نادری رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز از تلاش‌ همکاران روابط عمومی این شرکت در زمینه اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاوردهای این شرکت در حوزه HSE قدردانی کرد.