حجت الاسلام مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های ارزشمند و ماندگار مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و همه مدافعان سلامت استان در مبارزه با بیماری کرونا گفت: دستگاه قضایی برای همکاری‌های هرچه بیشتر بین دادگستری و دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارد. او بیان داشت: در شرایط کنونی، همه باید همیار مدافعان […]

حجت الاسلام مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های ارزشمند و ماندگار مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و همه مدافعان سلامت استان در مبارزه با بیماری کرونا گفت: دستگاه قضایی برای همکاری‌های هرچه بیشتر بین دادگستری و دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارد.

او بیان داشت: در شرایط کنونی، همه باید همیار مدافعان سلامت و کادر درمان باشیم و با رعایت نکات بهداشتی به ریشه کنی این بیماری و شکست زنجیر انتقال کمک کنیم.

فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از حمایت‌ها و پشتیبانی شایسته رئیس کل دادگستری خوزستان از حوزه سلامت تقدیر کرد و گفت: بواسطه همدلی و همکاری ارزشمند مسئولان دستگاه قضا با دانشگاه، بسیاری از چالش‌ها و دغدغه‌های دانشگاه علوم پزشکی در زمینه‌های مختلف مخصوصا در دوران همه گیری کرونا رفع شده است.