حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی ادامه داد: امروزه حمل و نقل هوایی می‌تواند بیش از بخش دریایی و جاده‌ای در توسعه اقتصاد و اشتغازایی نقش بسزایی ایفا کند. وی افزود: با تدبیر و راهکار‌های مناسب می‌توان کیفیت و کمیت پرواز‌ها در فرودگاه‌های خوزستان متناسب با شاخص‌های بین المللی ارتقا داد و در این زمینه […]

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی ادامه داد: امروزه حمل و نقل هوایی می‌تواند بیش از بخش دریایی و جاده‌ای در توسعه اقتصاد و اشتغازایی نقش بسزایی ایفا کند.

وی افزود: با تدبیر و راهکار‌های مناسب می‌توان کیفیت و کمیت پرواز‌ها در فرودگاه‌های خوزستان متناسب با شاخص‌های بین المللی ارتقا داد و در این زمینه از ظرفیت‌ها موجود می‌شود به خوبی استفاده کرد.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه، زیرساخت‌های صنعت هوایی کشورمان باید با تکیه بر توان داخلی، بیش از پیش توسعه یابد.

حجت الاسلام مرادی با اشاره به اینکه باید ظرفیت حمل و نقل فرودگاه‌های استان توسعه پیدا کند گفت: همچنین توسعه زیر ساخت‌های لازم برای رفع مشکلات و رفاه مردم در جابجایی هوایی ضروری است.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: یکی از دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی تامین امنیت خوب صنعت هوانوردی کشور است که به فرمان امام خمینی (ره) سپاه حفاظت هواپیمایی تاسیس و مسئولیت حفظ جان و مال مردم در صنعت هوانوردی کشور را پذیرفت و نقش این نیروی ارزشمند در فرودگاه‌ها در ایجاد نظم، امنیت و هدایت ایمن پرواز‌ها در طول این سال‌ها ستودنی است.