رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان شناسایی یک نفر مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته موسوم به دلتا را در این شهرستان تایید کرد. دکتر رمضان احدی روز جمعه گفت: شخص مبتلا بومی بهبهان است که سفری به سیستان و بلوچستان داشته و اکنون در بیمارستان شهیدزاده بستری و تحت نظر قرار دارد. وی افزود:طبق هماهنگی […]

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان شناسایی یک نفر مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته موسوم به دلتا را در این شهرستان تایید کرد.

دکتر رمضان احدی روز جمعه گفت: شخص مبتلا بومی بهبهان است که سفری به سیستان و بلوچستان داشته و اکنون در بیمارستان شهیدزاده بستری و تحت نظر قرار دارد.
وی افزود:طبق هماهنگی انجام شده با معاونت بهداشتی کلیه اقدامات قرنطینه و تحت نظر گرفتن افراد خانواده و اطرافیان همچنین مراکزی را که به شخص بیمار خدمات ارائه کرده اند انجام شده است.
مطابق جدیدترین اعلام رنگ بندی کشور سه شهرستان امیدیه ، هندیجان و اندیمشک در استان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
شهرستان های اهواز ، شوش، ایذه، بندرماهشهر، آبادان، خرمشهر، دزفول، رامهرمز ، شوشتر، دشت آزادگان، مسجدسلیمان، بهبهان ، کارون و رامشیر نیز در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت زرد هستند.