علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: در سومین مرحله مانور ضربتی جمع آوری رمزارز‌های دیجیتال، از ۴۳ آدرس بررسی شده تعداد ۷۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز از ۱۳ مزرعه بیت کوین در شهر‌های استان کشف و ضبط شد. افزود: با توجه به روند افزایش مصرف برق، عملیات شناسایی و برخورد با استفاده […]

علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: در سومین مرحله مانور ضربتی جمع آوری رمزارز‌های دیجیتال، از ۴۳ آدرس بررسی شده تعداد ۷۵ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز از ۱۳ مزرعه بیت کوین در شهر‌های استان کشف و ضبط شد.

افزود: با توجه به روند افزایش مصرف برق، عملیات شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال بدون مجوز در استان همه روزه در حال انجام است و در صورت کشف این دستگاه ها، خاطیان با کمک قوه قضاییه به مجازات می‌رسند.

خدری با بیان اینکه از بدو شروع مانور‌های سراسری جمع آوری رمز ارز‌های غیر مجاز بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ دستگاه بیت کوین کشف و ضبط شده است، تصریح کرد: از شهروندان تقاضا داریم به منظور ایجاد رفاه و آسایش عمومی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۲۱ فوریت برق گزارش دهند.