مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از بازسازی بیش از ۱۹۷ قطعه و تجهیزات نیروگاهی به دست متخصصان این نیروگاه خبر داد. خلیل محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹۷ قطعه و تجهیزات نیروگاهی، توسط متخصصان نیروگاه رامین اهواز در کارگاه‌های ساخت قطعات این نیروگاه بازسازی و ترمیم […]

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از بازسازی بیش از ۱۹۷ قطعه و تجهیزات نیروگاهی به دست متخصصان این نیروگاه خبر داد.

خلیل محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹۷ قطعه و تجهیزات نیروگاهی، توسط متخصصان نیروگاه رامین اهواز در کارگاه‌های ساخت قطعات این نیروگاه بازسازی و ترمیم شده است.

وی افزود: متخصصان نیروگاه رامین اهواز با بهره‌گیری از توان و تجربه، توانسته‌اند بر کمبودها غلبه و بازسازی قطعات را با هدف کاهش هزینه‌ها، روز به روز بهتر و بیشتر اجرایی کنند.

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز تصریح کرد: استفاده از توان داخلی علاوه بر کاهش هزینه‌ها برای نیروگاه، سبب کاهش زمان تعمیرات تجهیزات نیروگاهی می‌شود و خوشبختانه عملکرد این مجموعه نشان از تحقق پشتیبانی از تولید است.

محمدی گفت: در حال حاضر نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت با تمام توان در مدار تولید است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی، ساخت و مورد بازسازی قرار می‌دهد.