شهرستان شوش بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از وضعیت نارنجی کرونایی به وضعیت قرمز تبدیل شد و ۱۶ شهرستان دیگر نارنجی و ۱۰ شهرستان در حالت زرد اعلام شدند. به گزارش راه بهارستان آخرین رنگ بندی شهرستان‌ها از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام و شهرستان‌های امیدیه، هندیجان و […]

شهرستان شوش بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از وضعیت نارنجی کرونایی به وضعیت قرمز تبدیل شد و ۱۶ شهرستان دیگر نارنجی و ۱۰ شهرستان در حالت زرد اعلام شدند.

به گزارش راه بهارستان آخرین رنگ بندی شهرستان‌ها از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام و شهرستان‌های امیدیه، هندیجان و اندیمشک از رنگ قرمز کرونایی به حالت نارنجی درآمدند.

بر پایه این گزارش همچنین شهرستان‌های  ایذه، مسجدسلیمان، دزفول، شوشتر، دشت آزادگان، اهواز، خرمشهر، آبادان، کارون، ماهشهر، بهبهان، رامشیر و رامهرمز نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

شهرستان‌های شادگان، آغاجاری، باغملک، اندیکا، لالی، گتوند، هفتکل، باوی، حمیدیه و هویزه نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

پیش از این سه شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی، ۱۴ شهرستان استان نارنجی و ۱۰ شهرستان در شرایط زرد قرار داشتند.

تاکنون حدود ۲۲۳ هزار خوزستانی در برابر کرونا واکسینه شده‌اند. بیش از ۵۰ درصد موارد ابتلا به کرونا در خوزستان ناشی از شرکت در دورهمی خانوادگی و تردد درون و برون شهری اعلام شده است.

منبع کاوش اخبار