به گزارش  راه  بهارستان ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، حریق خودرو پراید در مسیر بلوارنفت روبروی پمپ بنزین آتش نشانان را به محل حادثه کشاند و آنها با ایمن سازی و تجهیزات خاموش کننده حریق را مهار و از بروز […]

به گزارش  راه  بهارستان ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، حریق خودرو پراید در مسیر بلوارنفت روبروی پمپ بنزین آتش نشانان را به محل حادثه کشاند و آنها با ایمن سازی و تجهیزات خاموش کننده حریق را مهار و از بروز خسارت جدی جلوگیری کردند.

او با اشاره به مهار آتش سوزی منزل مسکونی ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه در منطقه کیان آباد از سوی آتش نشانان بیان کرد: کارشناسان سازمان علت آتش سوزی را نشت گاز از شیلنگ اجاق گاز گزارش کردند. ضمن اینکه عملیات مهار حریق منزل مسکونی ساعت ۱۴ و ۳۹ دقیقه درمنطقه زیتون کارمندی خیابان فتاح به علت اتصال سیم کشی برق با حضور سریع آتش نشانان اطفا شد.

قنبری افزود: مهار حریق خودرو پژو ۴۰۵ ساعت ۲۳ و ۳۱ دقیقه در پمپ بنزین برومی، مغازه لوازم یدکی خودرو ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه در اتوبان آیت اله بهبهانی، کنتور برق منزل مسکونی در منطقه زیباشهر، پایه برق درمناطق کمپلو، شهرک رزمندگان خیابان ظفر چهار و ترانس برق درکوی علومی خیابان شبنم از دیگر عملیات‌های اطفا حریق با کمک آتش نشانان است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در مناطق حصیر آباد و کوی مهدیس ۲ شهروند را نجات دادند.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان