فرمانده ناحیه مقاومت  شادگان گفت‌: روند آبرسانی به تعدادی از روستاهای شهرستان شادگان که با مشکل تنش آبی مواجه شده اند به وسیله ۶ دستگاه تانکر و ۲۰ بشکه سه هزار لیتری ادامه دارد. به گزارش راه بهارستان؛ منیعات فرمانده ناحیه مقاومت شادگان اظهار داشت: در پی تنش آبی در تعدادی از روستاهای شهرستان شادگان، […]

 فرمانده ناحیه مقاومت  شادگان گفت‌: روند آبرسانی به تعدادی از روستاهای شهرستان شادگان که با مشکل تنش آبی مواجه شده اند به وسیله ۶ دستگاه تانکر و ۲۰ بشکه سه هزار لیتری ادامه دارد.

به گزارش راه بهارستان؛ منیعات فرمانده ناحیه مقاومت شادگان اظهار داشت: در پی تنش آبی در تعدادی از روستاهای شهرستان شادگان، سپاه ناحیه شادگان با همکاری قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه ،بنیاد علوی و موسسه راه ایمان آبرسانی به این روستاها را با تانکر آغاز کرده است.

 

وی افزود: آبرسانی به روستاهای آلبوصوف ،خزعلیه، منصوره ،ابوشلوگ،فیه شاوردی، گیداری ،بحاث،مسعودی،چومه خزعلیه ،شاوردی و صفرای کعبی در حال انجام است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت شادگان گفت‌: آبرسانی به روستاهای مذکور تا رفع مشکل تنش آبی ادامه دارد.

 

روستای منصوره از توابع دهستان حسینی در۴۰ کیلومتری شهرستان شادگان با جمعیتی بالغ بر چهار هزار نفر از فروردین ماه سال جاری به دلیل خشکسالی با مشکل کم آبی مواجه شد.

 

برخی دیگر از روستاهای شادگان به دلیل تنش آبی با مشکل تامین آب آشامیدنی مواجه شده اند.

 

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

منبع سپاه نیوز