چهارمین روز از طرح واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنان، جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در شرکت فولاد خوزستان انجام شد. به گزارش راه بهارستان، صبح روز چهارشنبه ششم مرداد ماه ۱۴۰۰ چهارمین روز از طرح واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنان، جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در سالن […]

چهارمین روز از طرح واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنان، جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در شرکت فولاد خوزستان انجام شد.
به گزارش راه بهارستان، صبح روز چهارشنبه ششم مرداد ماه ۱۴۰۰ چهارمین روز از طرح واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنان، جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در سالن چند منظوره فرهنگسرای دویست دستگاه شرکت فولاد خوزستان انجام شد.
امراله‌ مردانی رییس مرکز بهداشت شرق شهرستان اهواز و هیات همراه با حضور در محل اجرای طرح واکسیناسیون شرکت فولاد خوزستان، از همکاری این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.
 دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور بهداشت و سلامت کارکنان در روز پایانی طرح واکسیناسیون با حضور در این مرکز، ضمن خداقوت به عوامل اجرایی، از کارکنان بهداشت شرق شهرستان اهواز و سایر همکاران شرکت فولاد خوزستان که در این طرح مشارکت داشتند، قدردانی کرد.

گفتنی است، در چهارمین روز از طرح واکسیناسیون ۲۶۰ تَن از کارکنان، بازنشستگان و خانواده‌های آنان واکسینه شدند.

منبع فولاد خوزستان