فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: برابر مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا ورود خودروهای غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است. به گزارش راه بهارستان، ولی اله حیاتی روز جمعه اظهار داشت: با توجه به قرمز شدن ۹ شهرستان خوزستان، از امروز با اعمال محدودیت های بیشتر در ورودی های شهرهای […]

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: برابر مصوبه ستاد مبارزه با ویروس کرونا ورود خودروهای غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است.

به گزارش راه بهارستان، ولی اله حیاتی روز جمعه اظهار داشت: با توجه به قرمز شدن ۹ شهرستان خوزستان، از امروز با اعمال محدودیت های بیشتر در ورودی های شهرهای قرمز و نارنجی استان، از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری می شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: این محدودیت ها برای حفظ سلامت هم استانی ها و نیز جلوگیری از انتشار ویروس کرونا اعمال شده است.

وی با بیان اینکه از خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی ممانعت خواهد شد افزود: رانندگانی که به این مصوبات بی توجهی کنند توسط پلیس جریمه ۱۰ و پنج میلیون ریالی می شوند.

حیاتی گفت: پلیس راهور و پلیس راه قطعا کنترل مبادی خروجی را بیشتر کرده تا از انتشار ویروس کرونا در نقاط مختلف استان و کشور جلوگیری شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۹ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند لذا در این مناطق محدودیت های تردد با شدت بیشتری اعمال می شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: محدودیتهای کرونایی از ساعت ۲۲ شب تا سه بامداد در داخل شهرها به قوت خود باقی است و دوربین ها و ماموران پلیس، رانندگان خاطی را اعمال قانون می کنند.

وی افزود: از مردم درخواست داریم در رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از سفر در شرایط موجود با ما همکاری کنند تا بتوان بیماری را مدیریت کنیم.

در حال حاضر بیش از ۶۵۰ هزار دز واکسن در خوزستان تزریق شده است. واکسیناسیون گروه سنی بالای ۴۵ سال اکنون در حال انجام است.

منبع ایرنا