مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از تعیین تکلیف و حل مشکلات قراردادی ۳۸۰ نفر از کارکنان ارکان ثالث این شرکت خبر داد. به گزارش راه بهارستان، مهندس هوشنگ صیدالی گفت: این نیروها در سال‌های گذشته بدون اخذ مجوزهای لازم در این شرکت مشغول به کار شده‌بودند و به همین دلیل مشکلاتی برای آنها […]

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از تعیین تکلیف و حل مشکلات قراردادی ۳۸۰ نفر از کارکنان ارکان ثالث این شرکت خبر داد.

به گزارش راه بهارستان، مهندس هوشنگ صیدالی گفت: این نیروها در سال‌های گذشته بدون اخذ مجوزهای لازم در این شرکت مشغول به کار شده‌بودند و به همین دلیل مشکلاتی برای آنها ایجاد شد که برای برای رفع مشکل آنها پیگیری‌های زیادی انجام شد و در نهایت وزیر نفت با حل مشکل آنها موافقت نمود.

وی افزود: پس از موافقت وزیر نفت، این موضوع برای طی مراحل قانونی در کمیته ساماندهی و هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران، هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز و هیئت مدیره شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مطرح و مجوزهای لازم اخذ و مورخ ۱۴۰۰/۵/۹ به شرکت بهر‌ه‌بردرای نفت و گاز گچساران ابلاغ شد.

 مهندس صیدالی ادامه داد: با ابلاغ این مجوز، کارکنان فوق‌الذکر از طریق اداره قراردادهای شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پیمان‌های جاری یا جدید به کار خود در این شرکت ادامه خواهند داد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در پایان از مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همه همکارانی که در این امر مهم تلاش نمودند قدردانی کرد.

منبع نفتخیز جنوب