به گزارش راه بهارستان جمال عالمی نیسی فرماندار و رییس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا شهرستان اهواز گفت: مبادی ورودی و خروجی اهواز با همکاری پلیس راهور و پلیس راه کنترل می‌شود و از ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به اهواز و خروج خودرو‌های با پلاک بومی جلوگیری می‌شود. او با بیان اینکه رانندگانی که […]

به گزارش راه بهارستان جمال عالمی نیسی فرماندار و رییس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا شهرستان اهواز گفت: مبادی ورودی و خروجی اهواز با همکاری پلیس راهور و پلیس راه کنترل می‌شود و از ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به اهواز و خروج خودرو‌های با پلاک بومی جلوگیری می‌شود.

او با بیان اینکه رانندگانی که تخلف کنند از سوی پلیس جریمه می‌شوند، افزود: تردد خودرو‌ها در معابر و خیابان‌های اهواز از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد ممنوع است و تردد در این ساعات مشمول جریمه می‌شود.

عالمی نیسی بیان داشت: واکیسناسیون کرونا در مراکز اهواز در حال انجام است و بر فعالیت کارکنان ادارات با یک سوم ظرفیت و دورکاری، محدودیت‌های اصناف و اجرای دیگر اصول بهداشتی تاکید می‌شود.

شیوع گسترده کرونا جهش یافته نوع دلتا به تازگی به معضلی جدی برای سرتاسر دنیا بدل شده و حتی کشور‌هایی که پیش‌تر واکسیناسیون گسترده را آغاز کرده بودند، حالا با چالشی جدید مواجه هستند.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان