نایب رئیس اتاق اصناف اهواز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان حتی برای نانوایان آزادپز تخلف و غیرمجاز است. به گزارش راه بهارستان غلامعلی گلزار در خصوص افزایش قیمت نان در اهواز اظهار کرد: افزایش قیمت نان خلاف مقررات است و تاکنون نیز دستورالعملی مبنی بر افزایش قیمت نان ابلاغ نشده است. وی افزود: در اهواز […]

نایب رئیس اتاق اصناف اهواز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان حتی برای نانوایان آزادپز تخلف و غیرمجاز است.

به گزارش راه بهارستان غلامعلی گلزار در خصوص افزایش قیمت نان در اهواز اظهار کرد: افزایش قیمت نان خلاف مقررات است و تاکنون نیز دستورالعملی مبنی بر افزایش قیمت نان ابلاغ نشده است.

وی افزود: در اهواز نانوایی‌ها به سه مدل آزادپز، نیمه دولتی که یارانه کمتری از دولت دریافت می‌کنند و دولتی، تقسیم می‌شوند و نانوایان دولتی نمی‌توانند گرانفروشی کنند.

نایب‌رئیس اتاق اصناف اهواز با اشاره به اینکه نانوایان آزادپز تحت پوشش اتحادیه نانوایان قرار ندارند، گفت: نانوایان آزادپز، آرد را سه برابر نرخ دولتی خریداری می‌کنند، نرخ‌نامه‌ای ندارند و غالبا غیرمجاز هستند.

گلزار تصریح کرد: هرگونه افزایش قیمت نان حتی برای نانوایان آزادپز غیرمجاز است.

بهرام جباری، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان نیز در این خصوص اظهار کرد: افزایش قیمت نان تخلف است و فعلا در ستاد تنظیم بازار خوزستان، مصوب نشده است.

وی گفت: شهروندان محل نانوایی‌های متخلف را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند.

منبع ایسنا