اعتراف باند سارقان مسلح به ۴ فقره سرقت رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلحانه و اعتراف آنان به ۴ فقره سرقت خبر داد و اعتراف آنان به ۳ فقره سرقت مسلحانه و یک فقره سرقت عادی خبر داد. به گزارش راه بهارستان، سرهنگ “سهراب حسین نژاد” در بیان جزئیات این خبر […]

اعتراف باند سارقان مسلح به ۴ فقره سرقت

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلحانه و اعتراف آنان به ۴ فقره سرقت خبر داد و اعتراف آنان به ۳ فقره سرقت مسلحانه و یک فقره سرقت عادی خبر داد.

به گزارش راه بهارستان، سرهنگ “سهراب حسین نژاد” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از برخی کارگاه‌ها و شرکت‌ها در شهرستان‌های اهواز، سوسنگرد، کارون و هویزه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی سرانجام مخفیگاه سارقان مزبور شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان آلات و ادوات سرقت کشف و یک دستگاه خودروی مورد استفاده در این سرقت‌ها توقیف شد.

وی با اشاره به تحت تعقیب بودن سارقان بخاطر سرقت مسلحانه از شرکت‌های نفتی در شهرستان هویزه، بیان داشت: سارقان تاکنون به ۳ فقره سرقت مسلحانه از اماکن و یک فقره سرقت عادی اعتراف کردند.

سرهنگ حسین نژاد با بیان اینکه تلاش جهت دستگیری مالخران ادامه دارد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

منبع پایگاه خبری پلیس