در راستای رفع مشکلات قضایی مراجعه کنندگان به دادگستری، بیش از ۴۲ نفر از شهروندان خوزستانی و کارکنان دادگستری استان با رئیس کل دادگستری خوزستان و معاونین قضایی، دیدار کردند. به گزارش راه بهارستان، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان و زبیدی نیا، حجاریان، حجت الاسلام بهمنش […]

در راستای رفع مشکلات قضایی مراجعه کنندگان به دادگستری، بیش از ۴۲ نفر از شهروندان خوزستانی و کارکنان دادگستری استان با رئیس کل دادگستری خوزستان و معاونین قضایی، دیدار کردند.
به گزارش راه بهارستان، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان و زبیدی نیا، حجاریان، حجت الاسلام بهمنش و خلفیان معاونین قضایی وی در راستای تکریم ارباب و رجوع و رعایت حقوق شهروندی و به منظور رفع مشکلات قضایی مردم و مطالبات کارمندان دادگستری استان، با بیش از ۳۲ نفر از شهروندان خوزستانی و ۱۰ نفر از کارکنان دادگستری استان به صورت چهره به چهره دیدار و پس از شنیدن درخواست ها و مطالبات آنان، دستورات لازم و مقتضی را صادر کردند.
رئیس کل دادگستری خوزستان در حاشیه این دیدار بر ضرورت دیدار و ملاقات مردمی رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی سراسر استان جهت رفع مشکلات و درخواست های مردم تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی ملجاء و پناهگاه مردم است و یکی از سیاست های مهم این دستگاه تکریم، برخورد مناسب و تسریع در روند رسیدگی به درخواست های مردم است و باید رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی سراسر خوزستان و همکاران قضایی، زمینه را برای دیدار با مردم و شنیدن مطالبات آنان فراهم کنند.
وی افزود: معاونین قضایی علاوه بر دیدار مردمی در دادگستری، همه روزه در برنامه های مختلف با مردم دیدار و به درخواست آنان پاسخ می دهند و تا حصول نتیجه، پیگیر رفع مشکلات و مطالبات مردم هستیم.

منبع روابط عمومی دادگستری خوزستان