به گزارش راه بهارستان، پلیس سردار “سید محمد صالحی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح های قاطع و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت و تسلط اطلاعاتی یک محل دپو مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی کردند. وی افزود: […]

به گزارش راه بهارستان، پلیس سردار “سید محمد صالحی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح های قاطع و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت و تسلط اطلاعاتی یک محل دپو مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی کردند.

وی افزود: در این ارتباط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات تخصصی محل دقیق دپوی مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی عملیاتی ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی، ۷۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند، تاکید کرد: نیروی انتظامی با مجاهدت و تلاش شبانه روزی با مخلان نظم و امنیت، قاچاقچیان، اشرار و سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.

منبع خبرگزاری پلیس