به گزارش راه بهارستان امراله مردانی، رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: واکسیناسیون معلمان اهوازی در شرق اهواز در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود در مدت یک هفته، واکسیناسیون فرهنگیان تکمیل شود. او بیان داشت: واکسیناسیون گروه سنی برای متولدان ۱۳۵۷ به قبل در حال انجام بوده است و زندانیان در اهواز علیه بیماری […]

به گزارش راه بهارستان امراله مردانی، رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: واکسیناسیون معلمان اهوازی در شرق اهواز در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود در مدت یک هفته، واکسیناسیون فرهنگیان تکمیل شود.

او بیان داشت: واکسیناسیون گروه سنی برای متولدان ۱۳۵۷ به قبل در حال انجام بوده است و زندانیان در اهواز علیه بیماری کرونا ویروس واکسینه شدند.

مردانی افزود: دیروز ۵ هزار دز وکسن کرونا در شرق اهواز تزریق شد و حدود ۱۵۰ هزار دوز در اهواز واکسن تزریق شده است که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز تصریح کرد: گروه‌های هدف و مشاغل در وقت تعیین شده برای دریافت واکسن کرونای خود مراجعه کنند و انتظار می‌رود مردم مراجعه خود برای انجام واکسیناسیون را به تاخیر نیندازند.

این مقام مسئول با بیان اینکه واکسن به میزان کافی موجو د است ادامه داد: روزانه یک هزار و ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر به مراکز نمونه گیری مراجعه می‌کنند و با رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از حضور در مراسم‌ها و تجمع‌ها به کاهش شیوع بیماری کرونا ویروس کمک کنیم.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان