مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از تخصیص ۴۲۰ تن مرغ منجمد برای توزیع در بازار استان خوزستان در هفته جاری خبر داد. به گزارش راه بهارستان حمید بدوی در خصوص آخرین وضعیت توزیع مرغ منجمد در بازار خوزستان، اظهار کرد: در هفته گذشته روزانه حدود ۱۰۰ تن مرغ منجمد با همکاری سازمان صنعت، معدن […]

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از تخصیص ۴۲۰ تن مرغ منجمد برای توزیع در بازار استان خوزستان در هفته جاری خبر داد.

به گزارش راه بهارستان حمید بدوی در خصوص آخرین وضعیت توزیع مرغ منجمد در بازار خوزستان، اظهار کرد: در هفته گذشته روزانه حدود ۱۰۰ تن مرغ منجمد با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در بازار توزیع شد.

وی درباره نحوه توزیع مرغ منجمد در بازار افزود: مرغ منجمد بر اساس معرفی‌نامه‌هایی که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در سامانه ساتکا صادر می‌شود، به عاملان توزیع تحویل داده می‌شود.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان در خصوص محموله جدید مرغ منجمد گفت: سهمیه‌ای شامل حدود ۴۲۰ تن مرغ منجمد برای توزیع در هفته جاری در بازار استان خوزستان در نظر گرفته شده است که این سهمیه به صورت روزانه وارد بازار خواهد شد.

وی در خصوص صف‌های خرید مرغ بیان کرد: به دلیل اختلاف قیمت زیادی که بین مرغ منجمد و مرغ کشتار روز وجود دارد طبیعتا برای خرید مرغ منجمد شلوغی‌هایی ایجاد می‌شود که منجر به صف گرفتن مردم می‌شود.

بدوی افزود: توزیع مرغ منجمد در بازار، قطعا تاثیرگذار خواهد بود و بخشی از نیاز مردم را تامین می‌کند.

منبع ایسنا