فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک شناور و کشف ۲۰۰ هزار لیترسوخت در مرزهای آبی میناب خبر داد. به گزارش راه بهارستان سردار حسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی، مرزبانان پایگاه دریابانی میناب ‌موفق شدند یک شناور حامل سوخت […]

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک شناور و کشف ۲۰۰ هزار لیترسوخت در مرزهای آبی میناب خبر داد.

به گزارش راه بهارستان سردار حسین دهکی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی، مرزبانان پایگاه دریابانی میناب ‌موفق شدند یک شناور حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند.

وی افزود: مرزبانان در بازرسی از شناور توقیفی موفق به کشف ۲۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، ۱۰ دستگاه موتور پمپ آبکش، ۳ دستگاه لیتر شمار، یک دستگاه گوشی همراه ماهواره‌ای و مقادیری وجه نقد رایج ایران و امارات شدند.

سردار دهکی‌ با اشاره به دستگیری ۱۴ متهم در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را ۴۴ میلیارد ریال برآورد کردند که محموله کشف شده به همراه متهمان پس از تکمیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مرزبانان با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری “مدظله العالی” با تمام وجود از مرزهای این سرزمین مقدس دفاع کرده و اجازه کوچکترین عمل مجرمانه علی الخصوص قاچاق را به هیچ اخلالگری در مرزها را نخواهند داد.

منبع خوزنیوز