ساعاتی پیش(۱۶مرداد) داریوش هرمزی سرمربی تیم قشقایی شیراز در دفتر علیرضا عالیپور سرپرست شهرداری اهواز حضور پیدا کرد و پیراهن شماره ۱۰ این تیم را تقدیم سرپرست شهرداری کرد. به گزارش راه بهارستان هرمزی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب آقای عالیپور اظهار امیدواری کرد: تلاشهای شایان توجهی در حوزه ارتقا ورزش محلات از سوی […]

ساعاتی پیش(۱۶مرداد) داریوش هرمزی سرمربی تیم قشقایی شیراز در دفتر علیرضا عالیپور سرپرست شهرداری اهواز حضور پیدا کرد و پیراهن شماره ۱۰ این تیم را تقدیم سرپرست شهرداری کرد.

به گزارش راه بهارستان هرمزی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب آقای عالیپور اظهار امیدواری کرد: تلاشهای شایان توجهی در حوزه ارتقا ورزش محلات از سوی شهرداری در سطح شهر صورت بگیرد زیرا استان خوزستان و شهر اهواز در عرصه ورزش حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

گفتنی است داریوش هرمزی مدرس AFC و از مربیان خوزستانی به شمار می‌رود که سابقه قهرمانی‌های متعدد در فوتبال پایه با تیم‌های فولادخوزستان و استقلال اهواز را دارد.
وی همچنین سابقه مربیگری در تیم های فجرسپاسی، استقلال اهواز؛ نفت امیدیه، ملی حفاری ، کارون  خرمشهر، سردار بوکان و فولاد خوزستان و هدایت تیم استقلال ملاثانی را در کارنامه خود دارد.

منبع شهرداری اهواز