رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: در راستای تحقق اهداف سند تحول قضایی و به منظور ارتقای کیفیت و کمیت عملکرد شعب دادگاه ها و دادسراهای سراسر استان، نظارت ها و بازرسی ها از شعب دادسرا و دادگاه ها افزایش می یابد. به گزارش راه بهارستان، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی در جلسه شورای […]

رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: در راستای تحقق اهداف سند تحول قضایی و به منظور ارتقای کیفیت و کمیت عملکرد شعب دادگاه ها و دادسراهای سراسر استان، نظارت ها و بازرسی ها از شعب دادسرا و دادگاه ها افزایش می یابد.
به گزارش راه بهارستان، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی در جلسه شورای معاونین دادگستری استان، اظهار کرد: هدف از نظارت و بازرسی ها از شعب دادگاه ها و دادسراها، بهبود خدمت رسانی و رفع مشکلات احتمالی و همچنین فرصت مناسب در جهت تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت است که با توجه به اینکه بازرسی ها هم ابعاد کمی و هم ابعاد کیفی را در بر می گیرد لذا موقعیت مناسبی برای اصلاح امور ایجاد می کند.
وی رعایت نظم و انضباط اداری را پایه و اساس خدمت به مردم دانست و افزود: نظم و انضباط اداری در دادگستری ها، دادسراها و شوراهای حل اختلاف باید رعایت شود و این امر رضایتمندی مردم را نسبت به دستگاه قضایی افزایش می دهد.
حجت الاسلام و المسلمین مرادی ادامه داد: روسای دادگستری ها و دادستان های سراسر استان در خصوص حسن اجرای بخش نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی از سوی قوه قضائیه و مدیریت دادگستری استان نظارت کافی داشته باشند و تمامی همکاران قضایی موظف هستند طبق این بخش نامه ها و دستورالعمل ها عمل کنند.

منبع روابط عمومی دادگستری خوزستان