حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در پیامی روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی ۱۷ مرداد سالروز صدور حکم ولایی رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی در راستای ارتقاء و حفظ سلامت دستگاه قضایی و صیانت از قضات […]

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در پیامی روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

۱۷ مرداد سالروز صدور حکم ولایی رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی در راستای ارتقاء و حفظ سلامت دستگاه قضایی و صیانت از قضات و کارکنان آن مجموعه، حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه تشکیل و راه اندازی گردید.
حفاظت و اطلاعات دادگستری در دو دهه تلاش های شبانه روزی خود علاوه بر ناکام گذاشتن اقدامات سودجویان، گام های موثر و مهمی در حفظ و ارتقای سلامت دستگاه قضایی و صیانت از همکاران محترم برداشته است و بستر را برای فعالیت کارچاق کن ها و جریان های سوء، ناامن کرده است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز، از خدمات ارزنده و مجاهدت های صادقانه و خالصانه همکاران حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان و سازمان های تابعه صمیمانه قدردانی می نمایم و امیدوارم با عنایات ویژه امام زمان (عج)، در پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظلّه العالی و پیگیری و اجرای سند تحول قضایی و سیاست‌های قوه قضاییه موفق و موید به تایید الهی باشید.
صادق مرادی
رئیس کل دادگستری استان خوزستان