موسی خنافره افزود : با توجه به شیوع ویروس جهش یافته نوع دلتا و شرایط کرونایی اهواز و همچنین نزدیکی مزار‌ها به هم، باز بودن آرامستان‌ها به صلاح نیست. وی گفت: طبق مصوبه ستاد مدیریت استانی کرونا، اکنون تمام آرامستان‌های اهواز از جمله گلزار شهدا بسته هستند و از ورود مردم جلوگیری می‌شود، اما با […]

موسی خنافره افزود : با توجه به شیوع ویروس جهش یافته نوع دلتا و شرایط کرونایی اهواز و همچنین نزدیکی مزار‌ها به هم، باز بودن آرامستان‌ها به صلاح نیست.

وی گفت: طبق مصوبه ستاد مدیریت استانی کرونا، اکنون تمام آرامستان‌های اهواز از جمله گلزار شهدا بسته هستند و از ورود مردم جلوگیری می‌شود، اما با این وجود برخی اصرار به ورود داشته و در مواردی با ماموران حراست درگیر می‌شوند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اهواز به افزایش خاکسپاری فوتی‌های کرونایی در آرامستان‌های این کلانشهر در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: تمام فوتی‌های کرونایی با رعایت دستورالعملهای بهداشتی خاکسپاری می‌شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از شهروندان اصرار به حضور در آیین خاکسپاری بستگان و آشنایان خود داشته، تا حد توان و برابر با دستورالعمل‌های بهداشتی با آن‌ها همکاری می‌کنیم.

خنفری گفت: از همشهریان تقاضا داریم که آیین خاکسپاری میت خود را با تعداد اندکی برگزار کرده و در این خصوص با ماموران حراست همکاری کنند چرا که ما موظف به اجرای مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا هستیم.