دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: حادثه سقوط مامور اداره برق این شهرستان، در دست پیگیری است. رحمان بن سعید در گفتگو با روابط عمومی دادگستری خوزستان، گفت: صبح بیستم مرداد، یکی از نیروهای اداره برق مسجد سلیمان حین انجام ماموریت در شهر گلگیر بر اثر برق گرفتگی بالای ترانس برق جان خود را از […]

دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: حادثه سقوط مامور اداره برق این شهرستان، در دست پیگیری است.
رحمان بن سعید در گفتگو با روابط عمومی دادگستری خوزستان، گفت: صبح بیستم مرداد، یکی از نیروهای اداره برق مسجد سلیمان حین انجام ماموریت در شهر گلگیر بر اثر برق گرفتگی بالای ترانس برق جان خود را از دست داد.
وی افزود: دستورهای لازم در خصوص یافتن علت چگونگی حادثه و مشخص شدن اهمال فردی یا قصور مسئولان داده شده است و پرونده در دست تحقیق است.
بن سعید همچنین از مصالحه یک پرونده کارگری در این دادسرا خبر داد و گفت: این پرونده مربوط به سقوط یکی از کارکنان شاغل در این شهرستان که موجب آسیب جدی و از کار افتادگی وی شده بود.
وی ادامه داد: به دلیل متواری بودن پیمانکار، پرونده سال ها در اجرای احکام مانده بود که با دستور اکید دادستانی مسجدسلیمان، محکوم علیه دستگیر شد که با دعوت از بزرگان طایفه و برگزاری جلسات مصالحه، مقرر شد که دیه مشخص شده را ظرف سه قسط به کارگر آسیب دیده، پرداخت کند.