به گزارش راه بهارستان، سرهنگ محسن دالوند بیان کرد: به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات، پلیس امنیت عمومی شهرستان اهواز با انجام کار گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات اطلاع حاصل کرد. وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان اهواز با اشراف اطلاعاتی، محل تردد ۲ دستگاه خودروی […]

به گزارش راه بهارستان، سرهنگ محسن دالوند بیان کرد: به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات، پلیس امنیت عمومی شهرستان اهواز با انجام کار گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات اطلاع حاصل کرد.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان اهواز با اشراف اطلاعاتی، محل تردد ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و سمند حامل سلاح قاچاق را در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی منسجم آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز ادامه داد: در بازرسی از خودروی توقیفی تعداد ۱۸ قبضه سلاح کلت کمری و ۳۶ تیغه خشاب مربوطه کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: سه عضو این باند قاچاق دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شدند.

پیش از این در دوم مرداد امسال فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات در خوزستان و کشف ۱۱ قبضه سلاح کلانشینکف و هشت هزار و ۵۰۰ عدد فشنگ مربوطه خبر داده بود.

منبع  پایگاه خبری پلیس