باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان طی بیانیه ای در خصوص آخرین تغییرات کادر مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه نمود. به گزارش راه بهارستان، مشروح بیانیه این باشگاه به شرح زیر است: به اطلاع همه ورزش دوستان عزیز خوزستانی به ویژه هواداران فرهیخته باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان می رساند، که با برنامه ریزی های مدون […]

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان طی بیانیه ای در خصوص آخرین تغییرات کادر مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه نمود.
به گزارش راه بهارستان، مشروح بیانیه این باشگاه به شرح زیر است:
به اطلاع همه ورزش دوستان عزیز خوزستانی به ویژه هواداران فرهیخته باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان می رساند، که با برنامه ریزی های مدون و تعیین اهداف قهرمانی در رده های مختلف سنی برای تیم های فوتبال این باشگاه خوشبختانه در سال جاری و با تلاش های همه ارکان باشگاه به ویژه مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و کارکنان این باشگاه و با حمایت همه جانبه مدیریت عامل شرکت فولاد خوزستان و کارکنان شریف این مجتمع بزرگ صنعتی، فولادمردان توانستند به قهرمانی در جام حذفی فوتبال کشور و صعود به رقابت های آسیایی، دست یابند. این مهم یقیناً با همبستگی همه جانبه و یک دلی همه ارکان مجموعه محقق شد و باعث شادمانی مردم شریف خوزستان گردید.
یقیناً اراده همه مسئولان این بود که بتوانند اهداف بلندمدت را با حضور همه تلاشگران تداوم بخشیده و این مهم همیشه فرا راه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان قرار گرفته است. اما از آنجایی که جناب آقای سعید آذری با وجود مشکلات شخصی امکان تداوم همکاری برای ایشان در شرایط فعلی امکان پذیر نبود، لذا هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با اذعان به تلاش های بی شائبه ایشان در سمت مدیریت عامل از جناب آقای حمیدرضا گرشاسبی یک شخصیت خوشنام و برجسته ورزشی دعوت نمود تا بتواند مسیر پرافتخار این باشگاه را در این سمت تداوم بخشند.
باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان ضمن آرزوی تندرستی برای جناب آقای آذری و خانواده محترم، موفقیت روز افزون ایشان را در همه مراحل زندگی آرزومند است.
منبع فولاد خوزستان