به گزارش راه بهارستان، سردار سید محمد صالحی بیان کرد:در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خوزستان با رصد اطلاعاتی شبانه روزی از انتقال یک محموله مواد مخدر مطلع شدند. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی مسیر حرکت خودروی پژو […]

به گزارش راه بهارستان، سردار سید محمد صالحی بیان کرد:در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خوزستان با رصد اطلاعاتی شبانه روزی از انتقال یک محموله مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی مسیر حرکت خودروی پژو ۴۰۵ را در جاده سردشت – امیدیه شناسایی و با همکاری رده همنام در شهرستان امیدیه در یک عملیات‌ آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در بازرسی از خودروی توقیفی ۱۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

سردار صالحی با بیان اینکه در این عملیات ۲ قاچاقچی دستگیر و تحویل مرجع قضایی داده شدند، ادامه داد: نیروی انتظامی با مجاهدت و تلاش شبانه روزی با مخلان نظم و امنیت، قاچاقچیان، اشرار و سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

پیش از این در ۲۰ مرداد جاری فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۲۵۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان هندیجان در جنوب شرق خوزستان در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داده بود.

منبع  پایگاه خبری پلیس