رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: هم‌استانی‌ها به فکر سفر در تعطیلات ایام محرم نباشند زیرا جریمه‌های تردد غیر ضروری، بخشودگی ندارد و هر گونه مجوز ترددی که قبلاً صادره شده نیز فاقد اعتبار است. سرهنگ فرید کریمی‌زاده با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد در استان خوزستان اظهار کرد: طرح ممنوعیت تردد در ارتباط […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: هم‌استانی‌ها به فکر سفر در تعطیلات ایام محرم نباشند زیرا جریمه‌های تردد غیر ضروری، بخشودگی ندارد و هر گونه مجوز ترددی که قبلاً صادره شده نیز فاقد اعتبار است.

سرهنگ فرید کریمی‌زاده با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد در استان خوزستان اظهار کرد: طرح ممنوعیت تردد در ارتباط با جلوگیری از انتشار کرونا برای سلامت افراد از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مصوب شده است و پلیس با تمام توان خود در آماده‌باش کامل برای اجرای این طرح، اقدام می‌کند.

وی افزود: هم‌استانی‌ها به فکر سفر در تعطیلات ایام محرم نباشند زیرا جریمه‌های تردد غیر ضروری، بخشودگی ندارد و هر گونه مجوز ترددی که قبلاً صادره شده نیز فاقد اعتبار است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: بنا بر این طرح، خروج خودروهای با پلاک بومی از شهرها و ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرها ممنوع است.