رئیس کل دادگستری خوزستان و هئیت همراه در راستای سیاست‌های ستاد اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی و تحقق شعار سال، از کارخانه تولید نخ شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر امام خمینی (ره) بازدید کرد. به گزارش راه بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی در سفر یک روزه خود به شهرستان بندر امام خمینی (ره) و در […]

رئیس کل دادگستری خوزستان و هئیت همراه در راستای سیاست‌های ستاد اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی و تحقق شعار سال، از کارخانه تولید نخ شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر امام خمینی (ره) بازدید کرد.
به گزارش راه بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی در سفر یک روزه خود به شهرستان بندر امام خمینی (ره) و در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری درخصوص تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و به منظور رفع مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی با حضور در کارخانه تولید نخ شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر امام خمینی (ره)، از نزدیک در جریان روند تولید این کارخانه قرار گرفت.
وی در این بازدید گفت: دستگاه قضایی خوزستان با توجه به منویات مقام معظم رهبری در بحث رونق و جهش تولید و تاکید معظم له بر رفع موانع تولید و اشتغال، اجازه نخواهد داد هیچ کارخانه و واحد تولیدی و صنعتی تعطیل شود و با جدیت پیگیر حل مشکلات و رفع موانع آن‌ها با همکاری همه دستگاه ها خواهد بود.
رئیس کل دادگستری خوزستان خاطرنشان کرد: با راهکارهای مناسب و حمایت جهادی مدیران واحد‌های صنعتی و همراهی جدی مسئولان، باید نگاه‌ها را به جای تمرکز بر دروازه‌های ورودی گمرک، به سمت دستان توانمند جوانان کشورمان سوق داد تا دیگر کارخانه‌ای تعطیل نشود و چراغ خانه‌هایی که کار و بارشان در گروی چرخش چرخ‌های تولید است هم کم سو نگردد.
حجت الاسلام و المسلمین مرادی در ادامه با اشاره به موانع اداری و بانکی بر سر راه تولیدکنندگان، حذف این موانع را امری مقدور و امکان پذیر و متضمن حمایت و همراهی مسئولان دانست.
در این بازدید مدیر کارخانه تولیدی نخ شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر امام خمینی (ره) ضمن تقدیر از حمایت های دستگاه قضایی از واحد های تولیدی و صنعتی، به بیان گزارشی از وضعیت تولید این کارخانه و صادرات محصولات آن پرداخت.

منبع دادگستري خوزستان