دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تعطیلی موقت پایگاه‌های واکسیناسیون در حوزه این دانشگاه از فردا خبر داد. به گزارش راه بهارستان، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: “به اطلاع هم‌استانی‌های ارجمند در شهرستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می‌رساند با توجه به استقبال بالای مردم از واکسیناسیون […]

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تعطیلی موقت پایگاه‌های واکسیناسیون در حوزه این دانشگاه از فردا خبر داد.

به گزارش راه بهارستان، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: “به اطلاع هم‌استانی‌های ارجمند در شهرستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می‌رساند با توجه به استقبال بالای مردم از واکسیناسیون و در پی اتمام موجودی واکسن، پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون به صورت موقت از فردا چهارشنبه ۲۷ مردادماه تا پایان هفته جاری تعطیل خواهند بود. لازم به ذکر است به محض ورود محموله جدید، واکسیناسیون از سر گرفته می‌شود که در این رابطه متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است تاکنون ۸۱۴ هزار و ۳۳۰ نفر در محدوده دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند که از این تعداد ۱۵۶ هزار و ۴۷۱ نفر هر دو دوز واکسن را تزریق کرده‌اند. هم‌استانی‌های ارجمند می‌توانند با مراجعه به وبسایت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به آدرس www.ajums.ac.ir در جریان آمار روزانه تزریق واکسن در شهرستان‌های تابعه دانشگاه قرار بگیرند.”

منبع ايسنا