رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ورود بیمارستان‌های خصوصی به چرخه بستری بیماران کرونا در اهواز خبر داد. دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌شده با بیمارستان‌های خصوصی آپادانا، مهر، آریا و اروند مقرر شد از امروز (۲۶ مردادماه) بستری بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان‌ها […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ورود بیمارستان‌های خصوصی به چرخه بستری بیماران کرونا در اهواز خبر داد.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مطابق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام‌شده با بیمارستان‌های خصوصی آپادانا، مهر، آریا و اروند مقرر شد از امروز (۲۶ مردادماه) بستری بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان‌ها آغاز شود و مردم می‌توانند به این بیمارستان‌ها نیز مراجعه کنند.

وی افزود: علاوه بر بیمارستان‌های خصوصی، بیمارستان شهید منفرد نیاکی ارتش نیز به چرخه ارائه خدمت به بیماران کرونا اضافه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: این کار می‌تواند تا حدودی حجم بالای مراجعات به بیمارستان‌های دولتی را کاهش دهد که جا دارد از همکاری مسئولان این مراکز تشکر کنم.

وی افزود: متاسفانه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حد بسیار پایینی قرار دارد و این موضوع موجب شده است روند صعودی بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان کماکان ادامه داشته باشد و تمام تلاش ما ایجاد ظرفیت جدید برای بستری بیماران است.