نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم تشیع پیکر مطهر شهید امنیت در اهواز گفت: دشمنان هرگز نمی توانند امنیت و آسایش مردم کشور و خوزستان عزیز را خدشه دار کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان: شهدای امنیت سند افتخار کشور است

 آیت الله عبدالکریم فرحانی ظهر امروز در مراسم تشییع شهید نظم و امنیت “مالک رسولی نیک” در شهر “الهایی” اظهار داشت: اینکه ما شاهد حضور باشکوه مردم متدین شهر الهایی و سایر مناطق استان در مراسم تشیع شهید مدافع امنیت در این ایام عاشورایی هستیم، نشان از ولایتمداری، ایمان و اعتقاد شما مردم شهید پرور است.

وی افزود: استان خوزستان تشنه عدالت است اما وفادار به انقلاب اسلامی، مهد ولایت و تشیع ایران اسلامی است، خوزستان جایگاهی است که رهبر فرزانه انقلاب در آغاز دفاع مقدس در کنار شما عشایر و مردم عزیز از این خاک و وطن دفاع کرد و امروز در دفاع از امنیت بیشترین مشارکت را شما دارید.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: ما خطاب به دشمنان این نظام و انقلاب می‌گوییم این امت وفادار به ولایت است و صف مطالبه به حق مردم این استان از صف منافقین و خائنین جداست.

وی تاکید کرد: تا وقتی این شهدا، جوانان ولایی، عشایر غیور، ولایتمدار و شیعه که دَین خود را به اسلام ادا کردند هستند دشمنان هرگز نمی توانند امنیت و آسایش مردم کشور و خوزستان عزیز را خدشه دار کنند.

آیت الله فرحانی عنوان داشت: کسی گمان نکند که می‌تواند از مطالبات مردم برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کند، ما جوانان غیوری داریم که در دفاع از وطن، حرم و حفظ امنیت و تمامیت ارضی این مملکت جان بر کف ایستاده‌اند و امروز این شهید سند افتخار ما است.