رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از زمان آغاز محدودیت‌ها در محورهای ورودی و خروجی استان خوزستان، وضعیت خوبی داشته‌ایم و تقریبا شاهد کاهش ۵۰ درصدی تردد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده‌ایم. سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: محدودیت‌های تردد از ۲۴ مردادماه آغاز شده است و تا جمعه ۵ شهریورماه ادامه دارد. به […]

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از زمان آغاز محدودیت‌ها در محورهای ورودی و خروجی استان خوزستان، وضعیت خوبی داشته‌ایم و تقریبا شاهد کاهش ۵۰ درصدی تردد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده‌ایم.

سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: محدودیت‌های تردد از ۲۴ مردادماه آغاز شده است و تا جمعه ۵ شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش راه بهارستان، وی افزود:  پس از این مدت، ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در خصوص تمدید یا عدم تمدید محدودیت‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از زمان آغاز محدودیت‌ها در محورهای ورودی و خروجی استان خوزستان، وضعیت خوبی داشته‌ایم و تقریبا شاهد کاهش ۵۰ درصدی تردد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده‌ایم. مردم این همکاری را تا پایان هفته داشته باشند تا کاهش خوبی در تردد داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از خودروها از استان خوزستان خارج شده‌اند و قصد برگشت دارند، احتمالا شاهد پیک ترافیک در محورها باشیم.

دولتشاهی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: قطعا همکاران ما از ورود خودروهای با پلاک غیربومی و خروج خودروهای بومی جلوگیری خواهند کرد و مردم توجه کنند تا اعمال قانون ۵۰۰ هزار تومانی یا یک میلیون تومانی شامل حال‌شان نشود.

منبع ايسنا