میثم معزی رئیس بیمارستان گلستان اهواز تعداد بیماران کرونایی بستری این بیمارستان را ۲۵۰ نفر عنوان کرد و گفت: روزانه برای ۵۰۰ بیمار به صورت سرپایی داروی رمدسیویر تزریق می‌شود. او به اختصاص درصد زیادی از تخت‌های بیمارستان گلستان به بیماران کرونایی اشاره کرد و اظهار داشت: هم اکنون ۶۰ تخت ویژه و ۲۰۰ تخت […]

میثم معزی رئیس بیمارستان گلستان اهواز تعداد بیماران کرونایی بستری این بیمارستان را ۲۵۰ نفر عنوان کرد و گفت: روزانه برای ۵۰۰ بیمار به صورت سرپایی داروی رمدسیویر تزریق می‌شود.

او به اختصاص درصد زیادی از تخت‌های بیمارستان گلستان به بیماران کرونایی اشاره کرد و اظهار داشت: هم اکنون ۶۰ تخت ویژه و ۲۰۰ تخت عادی یعنی ۱۲ بخش از این بیمارستان در اختیار این بیماران قرار دارد، ضمن اینکه سعی کرده ایم با کمک دانشگاه علوم پزشکی اهواز کمبود‌های خود همچون؛ اکسیژن، تخت و ونتیلاتور را برطرف کنیم.

معزی به خدمات رسانی شبانه روزی به بیماران مبتلا به کووید-۱۹ اشاره کرد و افزود: کادر درمان به شدت درگیر بیماری هستند، به طوریکه اکنون تست ۷۰ نفر از کادر درمان این بیمارستان کرونا مثبت شده و تحت درمان قرار دارند و این نشان می‌دهد در زمینه نیروی انسانی نیز با مشکل مواجه هستیم.

رئیس بیمارستان گلستان اهواز میزان مراجعه مبتلایان کرونا در روز‌های اخیر را بسیار زیاد عنوان کرد و ادامه داد: کادر درمان از نظر روحی و جسمی فشار زیادی را تحمل می‌کنند.