مدیر کل شیلات خوزستان، با انتشار پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمام دولتمردان و کارمندان به ویژه همکاران خدوم و متعهد مجموع شیلات استان تبریک گفت.

به گزارش راه بهارستان، متن پیام فتح اله ابوعلی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با بزرگداشت ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر، یادآور حماسه آفرینی مردانی است که خدمت به مردم به ویژه اقشارضعیف را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضعف افزوده اند. بی‌تردید تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و در راستای تحقق شعار امسال گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد دولت خدمتگزار به خصوص همه همکارانم در مجموع شیلات استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدالظله تا رسیدن به جایگاه رفیع در حوزه های تخصصی و خدمت رسانی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

منبع:روابط عمومی شیلات خوزستان،