هفته دولت، یادآور رابطه عمیق و وثیق ملت و خدمتگزاران قوه مجریه در نظام جمهوری اسلامی است؛ یادگاری گرانسنگ که در منش و کنش شهیدان رجایی و باهنر به تمامی تجلی یافت تا نماد «دولتمرد خادم و ساده‌زیست»، در باور همه ایرانیان نمود یابد. این هفته همچنین فرصت غنیمتی است برای تجدید پیمان خادمان ملت […]

هفته دولت، یادآور رابطه عمیق و وثیق ملت و خدمتگزاران قوه مجریه در نظام جمهوری اسلامی است؛ یادگاری گرانسنگ که در منش و کنش شهیدان رجایی و باهنر به تمامی تجلی یافت تا نماد «دولتمرد خادم و ساده‌زیست»، در باور همه ایرانیان نمود یابد.

این هفته همچنین فرصت غنیمتی است برای تجدید پیمان خادمان ملت در شرکت‌های نفتی دولتی با اهداف انقلاب اسلامی به‌ویژه در زمینه استقلال صنعتی و پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید ملی.

بی‌شک در سال‌های سخت اما پرافتخار اخیر نیز، بخشی از موفقیت‌‌ ملت ایران در بدل ساختن تهدید تحریم به فرصت پیشرفت، مرهون توجه نسل جوان، متخصص و پاکدست مدیران و کارشناسان بخش دولتی و غیردولتی صنعت نفت ایران به روحیه خدمت‌گزاری و ساده‌زیستی و حرکت در جهت آرمان‌های بلند انقلاب است که خوشبختانه در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز، ثمرات و خیرات این رویکرد را می‌توان دید؛ به گونه‌ای که ضمن حفظ پایداری جریان انرژی کشور در شرایط دشوار تحریم، حدنصاب‌های جدیدی در بومی‌سازی به دست‌آمد و شاکله صنعت نفت نیز توسعه یافت.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق برای دولت جدید، هفته دولت و روز کارمند را به‌ همکاران شریف شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و خانواده‌های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و ضمن آرزوی استمرار موفقیت ایشان در تولید و توسعه جهادگرانه در شرایط تحریم و کرونا، سلامت و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

احمد محمدی

مدیرعامل