رییس جمهوری گفت: موضوع اشتغال یک مسئله محوری برای دولت سیزدهم است و تمام تلاش را برای رفع مشکل بیکاری در خوزستان و سایر شهرستان ها به کار خواهیم گرفت. آیت الله سید ابراهیم رییسی جمعه در آیین افتتاح آبرسانی به منطقه محروم جفیر در استان خوزستان بیان کرد: رفع مشکل بیکاری یکی از مهم […]

رییس جمهوری گفت: موضوع اشتغال یک مسئله محوری برای دولت سیزدهم است و تمام تلاش را برای رفع مشکل بیکاری در خوزستان و سایر شهرستان ها به کار خواهیم گرفت.

آیت الله سید ابراهیم رییسی جمعه در آیین افتتاح آبرسانی به منطقه محروم جفیر در استان خوزستان بیان کرد: رفع مشکل بیکاری یکی از مهم ترین دغدغه های این دولت است و در این راه تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تلاش می شود تا با توسعه صنایع و نیز بخش کشاورزی قسمت زیادی از معضل بیکاری را در استان برطرف نماییم.

رییس جمهوری ضمن تقدیر از عملکرد گروه های جهادی در آبرسانی به مناطق مختلف استان بیان کرد: امید است در سایر روستاهای خوزستان همچون روستای جفیر آبرسانی با این توان انجام گیرد.

حجت الاسلام رییسی ادامه داد: در کنار مردم انقلابی خوزستان هستیم و با تمام توان به فکر حل مشکلات خوزستان خواهیم بود.

وی افزود: مسیر هویزه و دشت آزادگان همواره مسیر زائران اباعبدالله بوده است و باعث برکات این منطقه شده است.

طرح آبرسانی جفیر یک و ۲ از توابع شهرستان هویزه امروز با حضور رییس جمهوری افتتاح شد.

رییس جمهوری روز جمعه همزمان با هفته دولت در یک سفر اعلام نشده به همراه چهار  وزیر جهاد کشاورزی، کشور، نیرو و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و نیز رییس سازمان برنامه و بودجه برای بررسی مشکلات خوزستان  به این استان سفر کرد.