ابراهیم قنبری، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به انجام ۱۶ عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز اشاره کرد و گفت: اطفاء حریق در نیزار بعد از پلیس راه اندیمشک و منزل مسکونی در منطقه زویه با تلاش آتش نشانان انجام شد. او مهار آتش سوزی‌ها در منزل مسکونی در منطقه فاز […]

ابراهیم قنبری، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به انجام ۱۶ عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز اشاره کرد و گفت: اطفاء حریق در نیزار بعد از پلیس راه اندیمشک و منزل مسکونی در منطقه زویه با تلاش آتش نشانان انجام شد.

او مهار آتش سوزی‌ها در منزل مسکونی در منطقه فاز ۲ پادادشهر به علت اتصال هود آشپزخانه، در منطقه پردیس به علت اتصال جعبه تقسیم برق، در منطقه لشکر آباد، نیزار در کوی سیاحی، یک دستگاه سواری در منطقه کمپلو، مغازه تجاری در کوی علوی، انبار ضایعات در منطقه ۲۰ متری شهرداری خیابان ۱۰ را از دیگر عملیات‌های انجام شده طی مدت مذکور عنوان کرد.

قنبری با بیان اینکه مهار آتش سوزی ترانس برق در منطقه زویه، کنتور برق مسکونی در مناطق شهرک دانشگاه، کوی نبوت، گلستان، کیانپارس خیابان مطهر غربی طی دیروز انجام شدند، تصریح کرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع‌های مسکونی در منطقه گلستان خیابان‌های خرداد و اصفهان، ۲ شهروند را نجات دادند.