حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در ابتدای شیوع کرونا به علت حضور نداشتن نیرو‌های مردمی با چالش‌ها و سختی‌هایی مواجه بودیم، اما با ورود اقشار گوناگون مردمی از جمله روحانیت، سپاه، بسیج و دانشجویان هر کدام بخشی از کار‌های زمین مانده را به دست گرفتند. او افزود: انجام تست کرونا […]

حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در ابتدای شیوع کرونا به علت حضور نداشتن نیرو‌های مردمی با چالش‌ها و سختی‌هایی مواجه بودیم، اما با ورود اقشار گوناگون مردمی از جمله روحانیت، سپاه، بسیج و دانشجویان هر کدام بخشی از کار‌های زمین مانده را به دست گرفتند.

او افزود: انجام تست کرونا یکی از اقدامات مهم امروز است نمونه گیری کرونا در فضای باز و در گرمای انجام می‌شد که با تلاش گروه جهادی شهید فرجوانی و با کمک مرکز بهداشت شرق اهواز فضای بسیار خوب آماده شد.

موسوی فرد بیان داشت: مسجد جواد الائمه اهواز علاوه بر کرونا در جریان سیل و آبگرفتگی معابر بسیار فعال بود و امروزه مساجد در تراز انقلاب اسلامی باید در کف میدان باشند و مشکل مردم را برطرف کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری دغدغه و اولویت کشور بحث کرونا بوده، زیرا جان مردم در خطر است. با راه اندازی مرکز نمونه گیری، از مردم بدون دغدغه و به راحتی تست کرونا گرفته می‌شود که کار بسیار شایسته و قابل تقدیری است.