بهرام جباری گفت: ۵۱۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا در خوزستان در یک ماه گذشته پلمب شدند. معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت خوزستان بیان کرد: در یک ماه گذشته با شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا، بازرسی از بازار و اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز شدت یافت و با اصنافی […]

بهرام جباری گفت: ۵۱۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا در خوزستان در یک ماه گذشته پلمب شدند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت خوزستان بیان کرد: در یک ماه گذشته با شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا، بازرسی از بازار و اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز شدت یافت و با اصنافی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کردند برخورد جدی شد.

وی گفت: در این مدت در مجموع هفت هزار و ۶۶۰ بازرسی از بازار و اصناف در خوزستان انجام شد که در این تعداد بازرسی سه هزار و ۲۷۵ مورد تذکر به صاحبان اصناف برای رعایت دستوراالعمل‌های بهداشتی داده شد.

جباری با اشاره به اینکه در یک ماه گدشته ۲۴۰ گشت مشترک از سطح بازار خوزستان انجام شد افزود: دستگاه‌هایی همچون علوم پزشکی، معاونت غذا و دارو، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و بسیج نیز سازمان صمت خوزستان را در این مسیر یاری کردند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت خوزستان با بیان اینکه اصناف و بازاریان نیز در شرایط کرونا دچار ضرر و زیان زیادی شدند ادامه داد: با این وجود از تمامی مردم و اصناف و بازاریان تقاضا داریم در این شرایط سخت با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی جان خود و سایر افراد را از خظر حفظ کنند.

منبع: روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان