امراله مردانی با اشاره به تعطیل بودن مراکز واکسیناسیون در اهواز به دلیل اتمام موجودی واکسن از روز چهارشنبه هفته گذشته اظهار کرد: یکی دو محموله واکسن وارد کشور شده است و در یکی دو روز آینده واکسیناسیون از سر گرفته می‌شود. وی افزود: با توجه به ورود محموله خوب واکسن، امکان کاهش سن مشمولان […]

امراله مردانی با اشاره به تعطیل بودن مراکز واکسیناسیون در اهواز به دلیل اتمام موجودی واکسن از روز چهارشنبه هفته گذشته اظهار کرد: یکی دو محموله واکسن وارد کشور شده است و در یکی دو روز آینده واکسیناسیون از سر گرفته می‌شود.

وی افزود: با توجه به ورود محموله خوب واکسن، امکان کاهش سن مشمولان دریافت واکسن وجود دارد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به تاخیر چند روزه دریافت واکسن در کسانی که نوبت دوم واکسیناسیون آن‌ها فرا رسیده است، گفت: بابت تاخیر چند روزه برای دریافت دوز دوم واکسن جای نگرانی وجود ندارد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز منتخب نمونه‌گیری کرونا، افزود: در حال حاضر روزانه یک هزار و ۶۰۰ تا یک هزار و ۶۵۰ نفر تنها به مراکز نمونه‌گیری شرق اهواز مراجعه می‌کنند. امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سرعت گرفتن واکسیناسیون، زودتر این پیک را پشت سر بگذاریم.