رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: خوشبختانه با ورود محموله های جدید واکسن به کشور، سهمیه خوب ۳۵۰ هزار دزی به استان خوزستان اختصاص داده شد. دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود :  واکسن های تخصیص یافته تا آخر وقت امشب در بین مراکز تجمیعی واکسیناسیون توزیع می شوند و از فردا یکشنبه ۱۴ […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: خوشبختانه با ورود محموله های جدید واکسن به کشور، سهمیه خوب ۳۵۰ هزار دزی به استان خوزستان اختصاص داده شد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود :  واکسن های تخصیص یافته تا آخر وقت امشب در بین مراکز تجمیعی واکسیناسیون توزیع می شوند و از فردا یکشنبه ۱۴ شهریور کار تزریق واکسن به مراجعین از سر گرفته می شود.

وی ادامه داد :  با تدابیر اندیشیده شده و در جهت افزایش سرعت واکسیناسیون، همه مراکز تجمعی تا ساعت ۲ بامداد آماده تزریق واکسن برای گروه های هدف هستند و این آمادگی وجود دارد تا در صورت نیاز تمامی مراکز بصورت شبانه روزی فعالیت نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد : واکسیناسیون نقش بسیار مهمی در کاهش ابتلا و مرگ و میر افراد مبتلا به کرونا دارد و از تمامی افراد و گروه های سنی بالای ۳۸ سال درخواست می شود تا با مراجعه به نزدیکترین مرکز واکسیناسیون، نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.