رئیس اداره شوراهای حل اختلاف استان خوزستان از شروع فرایند واکسیناسیون قضات، کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف سراسر استان در برابر ویروس منحوس کرونا خبر داد. علیرضا باوی گفت: با توجه به اینکه قضات، کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف به لحاظ ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و خدمت رسانی مداوم، جزو اقشاری هستند […]

رئیس اداره شوراهای حل اختلاف استان خوزستان از شروع فرایند واکسیناسیون قضات، کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف سراسر استان در برابر ویروس منحوس کرونا خبر داد.
علیرضا باوی گفت: با توجه به اینکه قضات، کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف به لحاظ ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و خدمت رسانی مداوم، جزو اقشاری هستند که احتمال ابتلای آنان به ویروس کرونا زیاد است، با هماهنگی های صورت گرفته و همکاری خوبی که مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان داشتند، واکسیناسیون آنان در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: فرایند تزریق واکسن آغاز شده است و تعدادی زیادی از این عزیزان در برابر این بیماری واکسیناسیون شدند.
باوی افزود: متاسفانه طی دو سالی که از شیوع بیماری منحوس کرونا می گذرد، همکاران قضایی، کارکنان و اعضای خدوم و زحمکش شوراهای حل اختلاف خوزستان زیادی بر اثر همین بیماری جان باختند، که فوت این عزیزان برای مجموعه شوراهای حل اختلاف بسیار غم انگیز بوده و امیدواریم هر چه زودتر این بیماری از بین برود.